kendi kendine evi temizleyen süpürge 1 Kendi kendine süpüren elektrik süpürgesi
Kendi kendine süpüren süpürge
Evde yerlerin düzenli olarak temizlendiğini bilmek bir ev hanımı için çok önemlidir. Düzenli temizlik astım ve alerji başlatan evcil hayvan tüyleri, polen, mite ve diğer alerjenlerin azaltılmasında önemli rol oynar. Zeki bir süpürge sizin yerinize evinizi düzenli olarak temizler ve size zaman kazandırır.

Mobilyaların yatakların altını da temizler
Tek bir düğmesine basarak çalıştıracağınız süpürge, otomatik olarak evinizin hemen her köşesini dolaşır, temizler ve işi bitince yerine döner. Boyutları ve üstün manevra yeteneği sayesinde her yere girer, mobilyaların yatakların altını, duvarların kenarlarını, süpürgelikleri temizler. Akıllı süpürge için zemin fark etmez – parke, halı, seramik, mermer… hepsine göre kendini otomatik olarak ayarlar, temizlemeye devam eder.

Önce köşeleri temizler
Akıllı süpürge üç aşamalı temizleme sistemini kullanarak evinizin her odasını etkili ve verimli bir şekilde temizler. İlk olarak yan fırça tozları ve pislikleri kenarlardan toplar. Duvar kenarlarını, mobilyaların ayaklarını tam temizler. Sonra iki adet birbirine doğru dönen fırça kıl, tüy, saç ve parçacıkları toplar ve toz toplama haznesine gönderir. Son olarak da emme ünitesi kalan çok ufak parçaları ve alerjen kırıntıları filtreli bölüme gönderir.

Eşyalarınızı devirmez, çevresinden dolaşır
Kirlilik ölçme teknolojisi çok kirli alanları tarar ve oralara özel önem gösterir. Bütün akıllı süpürge modelleri halı püsküllerine ve kablolara takılmamak için anti-tangle (dolanmama) teknolojisi ile donatılmıştır. Akıllı süpürge merdivenden düşmez, eşyaları devirmez. Yumuşak dokunuşlu tampon mekanizması sayesinde değdiği eşyaların çevresinden dolaşır. Yoluna çıkan eşyaları hisseder ve yavaşlar.

Şarjı bitince, kendisini fişe takar ve şarj olur
Bütün akıllı süpürge modelleri üç veya dört odayı tek şarjda bitirebilir ve istendiği sıklıkta kullanılabilir. Düzenli yapılan temizleme sonucunda evdeki alerjenler azalır, çok daha sağlıklı bir ortam oluşur. Temizleme sırasında toz kalkmadığı için eşyalarınız da toz tutmaz.

kendi kendine sürüpen süpürge 2 150x150 Kendi kendine süpüren elektrik süpürgesi kendi kendine sürüpen süpürge 3 150x150 Kendi kendine süpüren elektrik süpürgesi kendi kendine sürüpen süpürge 4 150x150 Kendi kendine süpüren elektrik süpürgesi kendi kendine sürüpen süpürge 5 150x150 Kendi kendine süpüren elektrik süpürgesi kendi kendine sürüpen süpürge 7 150x150 Kendi kendine süpüren elektrik süpürgesi kendi kendine sürüpen süpürge 8 150x150 Kendi kendine süpüren elektrik süpürgesi